Wiktoriamed to zupełnie unikatowe miejsce na mapie Wrocławia, które wyróżnia się nieszablonowym podejściem do zagadnień stomatologii i medycyny estetycznej. oferujemy pacjentom pełen zakres usług prowadzący do odzyskania zdrowia i urody.

Nasi specjaliści kładą ogromny nacisk na budowanie długich i trwałych relacji z Pacjentami. Nie stosujemy skrótów. Do każdego podchodzimy w pełni indywidualnie. Podczas pierwszej konsultacji dokładnie analizujemy wszystkie aspekty związane z potrzebami Pacjenta tak, by móc dopasować możliwie najlepsze rozwiązania. Ważnym elementem naszej pracy jest dbanie o intymną i dyskretną atmosferę, dzięki której każdy w WIKTORIAMED może czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Nasze motto to “mniej znaczy więcej”. Staramy się aby wszystkie realizowane zabiegi były przede wszystkim zdrowe i bezpieczne. Unikamy inwazyjnych decyzji, ponieważ wiemy jak oczekiwane efekty osiągać w mniej radykalny sposób. Droga współpracy jest odrobinę dłuższa i dużo bardziej wymagająca niż w przypadku innych klinik ale jednocześnie jej efekty są dużo bardziej trwałe i satysfakcjonujące.

Zespół WIKTORIAMED składa się głównie z lekarzy i specjalistów, którzy od wielu lat budują swoje doświadczenie i umiejętności. U nas nie ma mowy o przypadkach. Na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm, higienę pracy i bezpieczeństwo naszych pacjentów. Pracujemy na sprzęcie i produktach wyselekcjonowanych firm, które od lat cieszą się ogromnym zaufaniem. Bardzo istotnym elementem jest dla nas również rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Media Społecznościowe

ul. Powstańców Śląskich 58A/U2, 53-333 Wrocław

Nasz Newsletter

Subskrybuj nasz Newsletter już teraz. Obiecujemy, że nie będziemy spamować!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Wiktoriamed sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 58A/U2, 53-333 Wrocław, KRS 0000848110, REGON 386426317, NIP 8992881774. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Wiktoriamed sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. ul. Powstańców Śląskich 58A/U2. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.