[z ampułką wit. C] cena: 270 zł

Oxybrazja, nazywana inaczej peelingiem wodno – tlenowym, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora.

Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczyniowej, delikatnej i wrażliwej.

Podstawowym działaniem oxybrazji jest złuszczanie powierzchownych warstw naskórka, przez co pobudzany jest proces naskórkowania, czyli gojenie się naskórka. Wielokrotne stosowanie zabiegu oddziałuje również na skórę właściwą, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki temu następuje zwiększenie elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek.

Oxybrazja przyspiesza usuwanie zaskórników, zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego. Zabieg jest bezbolesny.

Infuzja tlenowa to nowoczesna, niein­wazyjna i bardzo skuteczna metoda odmładza­nia i regen­erowa­nia skóry. Wykony­wana jest spec­jal­isty­czną aparaturą, wyko­rzys­tu­jącą dwie tech­nolo­gie jednocześnie:

  1. Tech­nologię hiper­barycznego tlenu (ter­apię czystym tlenem)
  2. Wprowadzanie głęboko w skórę sub­stancji aktywnych.

Wpływ tlenu na skórę właś­ciwą i naskórek:

  • Zwięk­sze­nie przepływu krwi
  • Lep­sze krąże­nie krwi i lep­sze odży­wie­nie tkanek
  • Rewital­iza­cja fibrob­lastów odpowiedzial­nych za tworze­nie kolagenu
  • Dzi­ałanie bakteriostatyczne
  • Odży­wie­nie tkanki łącznej w obrę­bie skóry właściwej
  • Regen­er­acja uszkod­zonych komórek
  • Zwięk­sze­nie metab­o­lizmu komórkowego

Media Społcznościowe

ul. Powstańców Śląskich 58A/U2, 53-333 Wrocław

Nasz Newsletter

Subskrybuj nasz Newsletter już teraz. Obiecujemy, że nie będziemy spamować!