lek. dent. Agnieszka Szłowieniec

Wykształcenie: Stomatolog, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Leczenie chorób: Próchnica, ból zęba, braki zębowe, choroby miazgi, nadwrażliwość zębów, kamień nazębny, przebarwienia zębów, choroby przyzębia, choroby dziąseł, paradontoza, zmarszczki, bruksizm, nadpotliwość, asymetria twarzy, zanik czerwieni wargowej, kompleksowa diagnostyka jamy ustnej KDJU

Edukacja: Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Śląska Wyższa Szkoła Mydyczna w Katowicach, kierunek: Medycyna Estetyczna

Biografia: Doktor Agnieszka Szłowieniec jest absolwentką Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Podejmuje holistyczne podejście do zdrowia pacjenta, realizując leczenie interdyscyplinarne w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii, periodontologii i medycyny estetycznej. Swoją wiedzę poszerza poprzez uczestnictwo w kursach i warsztatach, certyfikowanych przez uznanych specjalistów.

W medycynie estetycznej skupia się na przywracaniu proporcji i symetrii twarzy, dążąc do uzyskania naturalnych i harmonijnych efektów. W zakresie leczenia specjalizuje się w chorobach takich jak próchnica, bóle zębów, braki zębowe, nadwrażliwość zębów, kamień nazębny, przebarwienia zębów, choroby przyzębia, paradontoza, a także bruksizm i nadpotliwość.

Agnieszka Szłowieniec – ZnanyLekarz.pl

Nasz zespół

Poznaj naszych Specjalistów

lek.dent. Maciej Ławiński

Stomatolog

lek. dent. Joanna Bandura

Stomatolog

Agata Dwojak

Asystentka Stomatologiczna

lek. dent. Anna Chmielecka-Borusewicz

Stomatolog