praca asystentka stomatologiczna wrocław

Praca Asystentka Stomatologiczna Wrocław

Dołącz do zespołu WIKTORIAMED – nowoczesnej kliniki stomatologicznej, która specjalizuje się w takich dziedzinach stomatologii jak protetyka, chirurgia, implantologia, periodontologia, pedodoncja oraz endodoncja.

Nasza klinika, położona w sercu Wrocławia, blisko Sky Tower, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko: Asystentka Stomatologiczna

Oferujemy:

    • Stabilną długofalową współpracę w renomowanej klinice stomatologicznej.
    • Atrakcyjny, przejrzysty system wynagradzania i premiowania.
    • Elastyczne godziny pracy w pełnym wymiarze godzin.
    • Udział w cyklicznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Miłą atmosferę pracy w młodym i zgranym multidyscyplinarnym zespole.
    • Wsparcie specjalistów podczas procesu wdrażania.
    • Samodzielność w realizacji zadań.
    • Plan opieki medycznej LUXMED VIP z ubezpieczeniem na życie.
    • Rozbudowany system benefitów firmowych.

Wymagania:

    • Minimalne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z pacjentami i personelem medycznym.
    • Systematyczność, dokładność, umiejętność zarządzania czasem pracy.
    • Wysoka kultura osobista i miła aparycja.
    • Punktualność i dyspozycyjność oraz gotowość do pracy zmianowej w elastycznym grafiku pracy.
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zakres obowiązków:

    • Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy.
    • Kompleksowa opieka nad pacjentem: przygotowanie pacjenta do zabieg stomatologicznego, w trakcie leczenia oraz po zakończonym procesie.
    • Samodzielne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (praca na cztery ręce).
    • Współpraca z całym personelem medycznym.
    • Dbanie o wizerunek firmy, miejsce pracy i sprzęt.
    • Sterylizacja narzędzi.

Dołącz do nas, a razem będziemy tworzyć wyjątkowe doświadczenia dla nas i naszych pacjentów!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – d.malysza@wiktoriamed.pl