Praca - Stomatolog Wrocław

„WIKTORIAMED” to unikatowe miejsce na zdrowotno-urodowej mapie Wrocławia. Koncept centrum beauty&health, który wyróżnia się nieszablonowym podejściem do zagadnień medycyny estetycznej oferuje ponadto swoim Pacjentom pełen zakres usług z dziedziny stomatologii, kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Nasze motto to “mniej znaczy więcej”. Dużą wagę przywiązujemy do budowania dobrej i przyjaznej atmosfery w pracy. Dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

  • stabilną współpracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku,
  • udział w cyklicznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • pracę z najnowszymi technologiami medycznymi i na najwyższej jakości materiałach,
  • pracę w renomowanej klinice w rejonie Sky Tower,
  • dużą bazę pacjentów,
  • miłą atmosferę w zgranym zespole,
  • wsparcie specjalistów podczas procesu wdrożenia,
  • pracę w doświadczonym, multidyscyplinarnym zespole,
  • samodzielność w realizacji zadań,

Wymagania:

  • otwartość i umiejętność nawiązywania relacji z pacjentem,
  • systematyczność i dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • 2-letnie doświadczenie

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

Zadzwoń 602 214 006 lub wyślij CV na zn@wiktoriamed.pl .

Asystent/ka Zarządu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent/ka Zarządu. Szukamy osób kreatywnych, które nie boją się wyzwań i mają doświadczenie w administrowaniu biurem. Oferujemy pracę w sercu Wrocławia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz miłą atmosferę w zgranym zespole.

Obowiązki:

  • Administrowanie korespondencją firmy
  • Prowadzenie biura
  • Organizacja spotkań
  • Sporządzanie raportów i zestawień
  • Współpraca z klientami
  • Bieżący nadzór nad realizacją zleceń
  • Przygotowywanie i sprawdzanie dokumentacji

Wymagania

  • 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji/zarządzaniu biurem
  • Język angielski - minimum w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Organizacja pracy w powierzonym zakresie
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: Telefon: 533 307 403 E-mail: wyślij CV na zn@wiktoriamed.pl

Praca - Manager

Oferujemy:

Wymagania:

  • umiejętność kierowania zespołem,

  • doświadczenie w zarządzaniu placówką stomatologiczną,
  • znajomość branży
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: Zadzwoń 602 214 006 lub wyślij CV na zn@wiktoriamed.pl

Media Społecznościowe

ul. Powstańców Śląskich 58A/U2, 53-333 Wrocław