Lekarz stomatolog Anita Małysa ukończyła Wrocławską Akademię Medyczną w 1994 roku.

Specjalizację ze stomatologii zachowawczej zdała z dużym wyróżnieniem w roku 1997.
W trakcie ponad 25 letniej praktyki zbudowała swoją renomę jako absolutny lekarz specjalista i entuzjastka medycyny holistycznej.
Przywraca wiarę Pacjentów w to, że wizyty u stomatologa wcale nie muszą być niemiłym przeżyciem, wręcz przeciwnie- jej wyjątkowe podejście oraz zrozumienie potrzeb i umiejętność budowania zaufania powodują, że Pacjenci wiążą się z nią na stałe już od najmłodszych lat.

Przez cały okres swojej praktyki zawodowej uczestniczyła w ponad 180 szkoleniach doskonalących w całej Europie (m. in. w Berlinie, Frankfurtcie, Lyonie) z dziedzin implantologii, periodontologii i stomatologii estetycznej.

Ponad 8 lat temu, zakochana w medycynie estetycznej, postanowiła rozwijać się również w tym kierunku. W efekcie, z ogromnym sukcesem poszerzyła wachlarz swoich usług, łącząc kompleksowo estetykę uśmiechu i twarzy! Osobiście uważa, że największą sztuką jest sprawienie aby jej Pacjenci wyglądali na zdrowych, wypoczętych i pełnych radości. Nigdy nie wybiera drogi na skróty ponieważ wie, że oczekiwane efekty można uzyskać w sposób bezpieczny i nieinwazyjny dla skóry.

W 2013 roku otworzyła WIKTORIAMED. Jej głównym celem było stworzenie miejsca, w którym wyjątkowi lekarze, kosmetolodzy oraz specjaliści z zakresu medycyny estetycznej mogliby w kompleksowy sposób dbać o zdrowie, urodę i samopoczucie Pacjentów. Jednymi z najważniejszych założeń Instytutu Zdrowia i Urody jest bezpieczeństwo, higiena pracy oraz intymna atmosfera, w której każdy bez wyjątku i skrępowania może poddać się zabiegom leczniczym i upiększającym.

Anita Małysa - ZnanyLekarz.pl

Media Społecznościowe

ul. Powstańców Śląskich 58A/U2, 53-333 Wrocław

Nasz Newsletter

Subskrybuj nasz Newsletter już teraz. Obiecujemy, że nie będziemy spamować!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Wiktoriamed sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 58A/U2, 53-333 Wrocław, KRS 0000848110, REGON 386426317, NIP 8992881774. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Wiktoriamed sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. ul. Powstańców Śląskich 58A/U2. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.