Lekarz stomatolog Anita Małysa ukończyła Wrocławską Akademię Medyczną w 1994 roku.

Specjalizację ze stomatologii zachowawczej zdała z dużym wyróżnieniem w roku 1997.
W trakcie ponad 25 letniej praktyki zbudowała swoją renomę jako absolutny lekarz specjalista i entuzjastka medycyny holistycznej.
Przywraca wiarę Pacjentów w to, że wizyty u stomatologa wcale nie muszą być niemiłym przeżyciem, wręcz przeciwnie- jej wyjątkowe podejście oraz zrozumienie potrzeb i umiejętność budowania zaufania powodują, że Pacjenci wiążą się z nią na stałe już od najmłodszych lat.

Przez cały okres swojej praktyki zawodowej uczestniczyła w ponad 180 szkoleniach doskonalących w całej Europie (m. in. w Berlinie, Frankfurtcie, Lyonie) z dziedzin implantologii, periodontologii i stomatologii estetycznej.

Ponad 8 lat temu, zakochana w medycynie estetycznej, postanowiła rozwijać się również w tym kierunku. W efekcie, z ogromnym sukcesem poszerzyła wachlarz swoich usług, łącząc kompleksowo estetykę uśmiechu i twarzy! Osobiście uważa, że największą sztuką jest sprawienie aby jej Pacjenci wyglądali na zdrowych, wypoczętych i pełnych radości. Nigdy nie wybiera drogi na skróty ponieważ wie, że oczekiwane efekty można uzyskać w sposób bezpieczny i nieinwazyjny dla skóry.

W 2013 roku otworzyła WIKTORIAMED. Jej głównym celem było stworzenie miejsca, w którym wyjątkowi lekarze, kosmetolodzy oraz specjaliści z zakresu medycyny estetycznej mogliby w kompleksowy sposób dbać o zdrowie, urodę i samopoczucie Pacjentów. Jednymi z najważniejszych założeń Instytutu Zdrowia i Urody jest bezpieczeństwo, higiena pracy oraz intymna atmosfera, w której każdy bez wyjątku i skrępowania może poddać się zabiegom leczniczym i upiększającym.

Media Społecznościowe

ul. Powstańców Śląskich 58A/U2, 53-333 Wrocław

Nasz Newsletter

Subskrybuj nasz Newsletter już teraz. Obiecujemy, że nie będziemy spamować!